راه اندازی شبکه

راه اندازی انواع شبکه های کامپیوتری با تکنولوژی روز دنیا

هر مجموعه، شرکت، ارگان، سازمان و … علاوه بر دسترسی به شبکه جهانی اینترنت به یک شبکه اختصاصی پایدار و امن نیاز دارد. این بستر زمینه مناسبی را به جهت یکپارچه بودن سیستم برای ما فراهم می نماید. قبل از نصب و راه اندازی شبکه می بایست چندین عامل مهم را در نظر داشته باشیم:

  • نسبت هزینه و کارایی این شبکه برای ما چقدر خواهد بود؟
  • آیا امکان توسعه پذیری برای این شبکه وجود دارد؟
  • پشتیبانی و نگهداری این شبکه به چه صورت خواهد بود؟
  • امنیت این شبکه چقدر خواهد بود و چگونه می توانیم شبکه امنی داشته باشیم؟
  • این شبکه تا چه زمانی جوابگوی نیازهای ما خواهد بود؟

مشاوره قبل از راه اندازی شبکه

پیشنهاد می کنیم قبل از اقدام به راه اندازی شبکه با فرد یا مجموعه متخصص در این حوزه مشورت نمایید. اگر اینکار انجام شود تمامی نیازها در ابتدا مطرح و الگوی پیشنهادی بر اساس آن ارائه خواهد. در این حالت بهینه ترین شبکه کامپیوتری برای شما در نظر گرفته شده و نهایت کارایی، سرعت، امنیت و پایداری را به همراه حداقل هزینه در اختیار خواهید داشت. در مواقعی دیده می شود که مجموعه مورد نظر بدون مشاوره قبلی، اقدام به تهیه تجهیزات می نماید که در اینصورت اگر تجهیزاتی مورد تایید نباشد هزینه اضافی به مجموعه شما تحمیل خواهد شد. شما هم اکنون می توانید با مدیر فنی مجموعه نت اکسین مشورت نمایید. شماره تماس : ۰۹۰۲۶۶۶۰۱۸۲

هزینه و کارایی در راه اندازی شبکه

نسبت هزینه به کارایی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. بر همین اساس ما در نت اکسین توجه ویژه ای به این موضوع داریم. در واقع کارفرما برای هزینه ای که می پردازد انتظار بالاترین سطح کارایی متناسب را دارد. به همین جهت ما در ابتدا و قبل از شروع کار با طرح جزئیات، شما را کاملا آگاه خواهیم کرد که بتوانید تصمیم و سفارش را داشته باشید. ما این اطمینان را به شما می دهیم که منافع شما برای ما از اهمیت فوق العاده بالایی برخوردار است زیرا به این اصل اجتناب ناپذیر اعتقاد داریم که منافع ما نیز وابسته به منافع شماست.

توجه به توسعه پذیری شبکه

یکی از موارد مهم در هنگام راه اندازی شبکه که متاسفانه در برخی از موارد دیده می شود اهمیت زیادی به آن داده نمی شود، توجه به توسعه پذیری شبکه می باشد. توجه و در نظر گرفتن این موضوع سبب جلوگیری از تحمیل هزینه های سنگین به منظور تغییر ساختار شبکه و تعویض سخت افزارهای مورد استفاده در شبکه خواهد شد. به همین جهت همواره ما پیشنهاد می کنیم از نوعی زیرساخت های سخت افزاری و نرم افزاری برای شبکه استفاده شود که سالها بدون نیاز به تغییر بتوانید از آن استفاده نمایید. برای مثال پشتیبانی کردن تجهیزات از ارتباط گیگابیتی، پروتکل ها جدید و … می توان چندین سال عمر مفید و بهینه شبکه ما را افزایش دهد!

نحوه پشتیبانی و نگهداری شبکه

اکیدا توصیه می کنیم قبل از اقدام به راه اندازی شبکه از نحوه پشتیبانی و نگهداری آن مطلع شوید. در صورتی که این مورد اساسی به نحو مطلوبی تامین نشود شما با بهترین زیرساخت نیز قادر به استفاده بهینه از شبکه خود نخواهید بود! ما در نت اکسین همواره خدمات پشتیبانی و نگهداری را به عنوان تعهد پس از انجام کار می دانیم و به آن پایبند هستیم. دوره پشتیبانی و نگهداری در ابتدای کار قابل تعیین می باشد و ما خود را متعهد می دانیم تا سررسید قرارداد از شبکه شما به عالی ترین شکل ممکن، پشتیبانی و نگهداری نماییم.

نحوه تامین امنیت شبکه

انجام و ارائه راهکارهای امنیتی بر اساس نوع و ساختار شبکه قابل انجام است. همانطور که می دانید روشهای تامین امنیت برای شبکه های بی سیم با شبکه های کابلی متفاوت است، همچنین ابزارها و تمهیدات امنیتی نیز برای انواع شبکه ها با هم تفاوت دارد. ما در نت اکسین نهایت دانش و توان خود را برای تامین امنیت شبکه شما بکار خواهیم گرفت تا شما بتوانید شبکه ای امن و پویا را در اختیار داشته باشید.

راه اندازی شبکه خود را به ما بسپارید

مدیریت حرفه ای منابع

مدیریت منابع نیروی انسانی
مدیریت اصولی زیرساخت ها

یکپارچه سازی مجموعه

یکپارچه سازی شبکه دفاتر و شعب
دسترسی امن به شبکه داخلی

صرفه جویی در هزینه ها

به حداقل رسیدن مشکلات
مدیریت و پشتیبانی آسان

دیگر خدمات نت اکسین

شما می توانید از خدمات حرفه ای دیگر ما نیز استفاده نماییید.

فهرست