امنیت شبکه

تامین امنیت شبکه با بالاترین سطوح امنیتی

بدون در نظر گرفتن تمهیداتی در جهت تامین امنیت شبکه می توان گفت تمامی اطلاعات و شبکه ما در معرض خطر بسیار بالا قرار دارد و می بایست حتما اقدامات لازم برای تامین امنیت شبکه انجام شود. از خطراتی که یک شبکه را تهدید می کند می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • دسترسی هکرها به شبکه و سوء استفاده از اطلاعات
  • حمله به زیرساخت شبکه با هدف ایجاد اختلال و خرابکاری

که این موارد با اهداف بسیاری همراه است و می تواند صدمات جبران ناپذیری را به بار آورد. ما در نت اکسین تمامی تلاش و تخصص خود را بکار می گیریم تا یک شبکه امن و پایدار را برای شما ایجاد و آنرا پشتیبانی نماییم زیرا شبکه بستر پایگاه اطلاعاتی شما می باشد.

لزوم توجه به تامین امنیت شبکه

شبکه ها غالبا به عنوان زیرساخت ارتباطی محدود یا گسترده مورد استفاده قرار می گیرند. زمانی که این زیرساخت در بالاترین سطح امنیتی باشد احتمال نفوذ به آن یا ایجاد اختلال در سطح آن به حداقل ممکن می رسد. حتما باید توجه داشت که امنیت به هیچ عنوان مطلق نیست و با انجام تمهیدات امنیتی می توان ضریب اطمینان را تا حد نزدیک به مطلق بالا برد. توصیه می کنیم حتما موضوع امنیت شبکه را جدی بگیرید تا اطلاعات و شبکه شما در امنیت باشد. مباحث مربوط به امنیت شبکه پروتکل های مورد استفاده گرفته تا نوع ارتباطی شبکه و … را شامل می شود. شما می توانید با مدیر فنی مجموعه نت اکسین مشورت نمایید. شماره تماس : ۰۹۰۲۶۶۶۰۱۸۲

امنیت شبکه خود را به ما بسپارید

کنترل سطح دسترسی ها

رول های نظارت بر دسترسی ها
ابزارهای تعیین سطوح دسترسی

ارتقا و بهینه سازی شبکه

بروزرسانی سیستم های نرم افزاری
بهینه سازی سرویس های شبکه

اختصاصی سازی شبکه

غیرفعال کردن ابزارهای اضافی
بستن پورت های غیرضروری

دیگر خدمات نت اکسین

شما می توانید از خدمات حرفه ای دیگر ما نیز استفاده نماییید.

فهرست